starmasterpiece.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Pokojowy (2008) lektordodany: 12/02/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
12/02/2010
Wyświetleń:
2398
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Vincent pracuje w hotelu, wykonując zadania przypisane pokojówkom. Mimo iż uchodzi to za mało męskie zajęcie, stara się wykonywać je najlepiej, jak potrafi. Vincent to mistrz zamieszania - znają go wszyscy pracownicy i goście hotelu, którym uatrakcyjnia pobyt. Kiedy pewnego dnia okazuje się, że jego ukochanemu hotelowi grozi zamknięcie, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W tej sytuacji ośmiela się nawet umówić z czarującą kierowniczką hotelu, Torry...


Pokojowy (2008) lektordodany: 12/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:23 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze starmasterpiece.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis starmasterpiece.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    The.Last.Ship.S02E07.480p.x264-mSD.srt | Merry Christmas Dog Pattern Couch Cover | 해외영화