starmasterpiece.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Miłego dnia? / The Chumscrubber (2005)dodany: 04/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
04/05/2010
Wyświetleń:
2256
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Nastolatek Dean Stiffle przeżywa ciężki okres w życiu, jakby nie było mu dosyć udręk spowodowanych dojrzewaniem, jego najlepszy przyjaciel Troy (dealer narkotyków) popełnia samobójstwo, gang szkolnych opryszków próbuje porwać jego brata (w celu wymiany na narkotyki pozostawione przez Troya), a ojciec zamiast z nim porozmawiać, przepisuje mu leki psychotropowe. Na domiar złego Deana zaczyna nawiedzać elektroniczna zjawa, taszcząca w ręku odciętą własną głowę z twarzą nieżyjącego Troya...


Miłego dnia? / The Chumscrubber (2005)dodany: 04/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:25 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze starmasterpiece.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis starmasterpiece.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Joshy (2016) | El Muchacho de Azul | Download