starmasterpiece.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

The Seamstress (2009) napisy dodany: 13/02/2010

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2680
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Seamstress została wniesiona do życia przez zdesperowanych przekleństwo niewinnych kobiet torturowanych na śmierć przez Vigilante mob. Voracious krwi, potwornie okaleczone-widmo łowów małej grupy przyjaciół, którzy stają się uwięziona na wyspie, gdzie zmarła. Znajomych, prowadzone przez Allie, szuka zaginionych ojciec Allie""s. Jak Allie dochodzi do zrozumienia, że był on jednym z Vigilantes, jej przyjaciele zaczynają obumierać makabryczne przerażającą śmierć na miejscu igły Seamstress. Podczas ostatnich dwóch Vigilantes życiu dojść, zamknięty we własnym taniec śmierci..


The Seamstress (2009) napisy dodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:29 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze starmasterpiece.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis starmasterpiece.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Inne języki | Ucie Sucita | True Detective 9.1