starmasterpiece.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Jak dobrze napchać wora / Fat head (2009) Le...dodany: 24/12/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
24/12/2010
Wyświetleń:
2291
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ NA "SUPER SIZE ME" Czy jedzenie fast foodów może być zdrowe? Wbrew temu co przedstawiono w słynnym dokumencie "Super Size Me", okazuje się, że nie jest to wcale niemożliwe. Amerykański komik i autor książek poświęconych zdrowemu trybowi życia, Tom Naughton, postanowił to udowodnić. Przez 28 dni jadł wyłącznie fast foody i w efekcie nie tylko nie utył, ale wręcz schudł... "Jak dobrze napchać wora" - dowcipny dokument, obalający mity i demaskujący propagandowe powszechnie fałszywe prawdy na temat zdrowego odżywiania.


Jak dobrze napchać wora / Fat head (2009) Le...dodany: 24/12/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:35 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze starmasterpiece.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis starmasterpiece.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    CINTAS MEDIDA VIRGEN DEL PILAR BENDECIDA (Zaragoza) ELIGE TU COLOR, Envio GRATIS | Hdmi Cable 1.4 Full Hd Tv Blu Ray Playstation Xbox 360 1080P 4K Gold High Speed | what is economics - 1109 Words